Ukrainian Science Diaspora
« Back to Events

Друга зустріч наукової діаспори в Іспанії 20 червня 2024

20.06.2024 14:00 (Europe/Madrid) Spain

What?

EURAXESS Іспанія є частиною ініціативи Європейської комісії, що складається з мережі з понад 500 європейських центрів обслуговування в 40 різних країнах. Цей унікальний веб-портал пропонує роботу, фінансування та можливості хостингу, поради щодо розвитку кар’єри та безкоштовні інструменти та багато іншого для дослідників та інноваторів, які прагнуть просунути свою кар’єру та особистий розвиток, переїхавши в інші країни. Під час зустрічі ми матимемо можливість дізнатися більше про переваги EURAXESS та можливості розвитку кар’єри в Іспанії.

Також під час зустрічі обговоримо виклики в науковому секторі, спричинені російською військовою агресією в Україні, та шляхи їх подолання. З одного боку, виклики, які сьогодні долають українські науковці, можуть призвести до відтоку мізків з українського наукового сектору, якому вкрай важливо запобігти. З іншого боку, українські науковці з міжнародним професійним досвідом можуть стати унікальним активом для післявоєнного відновлення України. За підтримки спільноти «Science at Risk» поговоримо про майбутні кроки для вирішення зазначених проблем та ефективного вирішення численних викликів, що виникають під час та після війни в Україні.

Теми зустрічі:

Tools for find scientist opportunities in Spain (EURAXESS portal) - Elisa García García, Oficina Europea Departamento Internacional Fundación Española para la Ciencia y la Tecnología (FECYT)

Returning experts for Ukraine - mission possible?! - Yuriy Khalavka, Head of the Department of General Chemistry and Chemistry of Materials, Yuriy Fedkovych Chernivtsi National University, co-founder of the platforms Science at Risk and UA Science Reload

Всі матеріали будуть надані зареєстрованим учасникам.

When?

  • Start Date: 20 June 2024 14:00
  • End Date: 20 June 2024 16:00
  • Timezone: Europe/Madrid

Where?

  • Host: Українська наукова діаспора в Іспанії
  • Location: online
  • Address: Spain