Ukrainian Science Diaspora
« Назад до подій

Preserving Ukraine's Research Narratives: A Documentary Book

01.11.2023 23:03 (Europe/Paris) 54 boulevard Raspail, Paris, 75006

Що?

Ми розпочинаємо проєкт "Preserving Ukraine's Research Narratives: A Documentary Book", який ставить за мету зафіксувати  шлях та важливий вклад українських вчених, які тимчасово залишили свою Батьківщину через війну.

Якщо ви є одним із тих, хто пережив цей важкий період і знайшов силу продовжувати свої наукові дослідження, будемо вдячні, якщо ви поділитеся своєю історією з нами. Це буде частиною нашої спільної роботи над збереженням наукового доробку та вихованням майбутніх поколінь нашої незалежної держави.

Ми розуміємо, що це особистий матеріал, тому розраховуємо на вашу чутливість та розуміння,  своєю чергою під час формування збірника ми зобов’язуємося дотримуватися наукової етики та доброчесності. Окрім наукових результатів просимо включити розповідь про вас шлях у Франції, фотографії, відеонариси та будь-яку важливу інформацію, яку ви хочете додати у наш проєкт.

Сподіваємося також на вашу люб’язність надати нам інтерв’ю на ряд важливих питань для майбутніх поколінь та історії післявоєнної України. Сформований збірник буде розповсюджено у провідні бібліотеки України і Франції, а також розміщено на сайтах Української наукової Діаспори, Ради молодих вчених МОН України та Офісу підтримки вченого.

Дякуємо вам за ваш час та розгляд нашого запиту. Ми віримо, що ваша історія надихає та підтримує наші спільні зусилля збереження наукової спадщини України.

Для реєстрації за поданим проєктом просимо заповнити форму за посиланням.

З додаткових питань звертатися: Людмила Головкова, тел. +0330782331849, +380669654473 (Вайбер), ел.адреса: g.liudmila22@gmail.com

Коли?

  • Дата початку: 01 листопада 2023 23:03
  • Дата закінчення: 30 листопада 2023 23:03
  • Часовий пояс: Europe/Paris

Де

  • Хост: Українська наукова діаспора у Франції
  • Місцезнаходження: «Foundation Maison des sciences de l’homme», Франція (https://www.fmsh.fr)
  • Адреса: 54 boulevard Raspail, Paris, 75006
Мітка:

Жодного